Skip links
Fzt.

Cem Tekbaş

2012 yılında Başkent Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü'nden mezun oldum. Kendi kişisel ve mesleki gelişimimi her zaman ön planda tutarak, sürekli olarak eğitimlere katıldım. Skolyoz tedavisinde kullanılan ve uluslararası alanda kabul gören Schroth eğitimini, biyopsikososyal modeli benimseyen Manex Manel Terapi konseptini ve İntegrated Kinetic Neurology (IKN) eğitimini başarıyla tamamladım.

Lisans eğitimimden sonra Ankara'daki çeşitli tıp merkezlerinde çalıştım. Ayrıca ampute futbol takımının bir yıl boyunca fizyoterapistliğini yaptım. Bu süre zarfında, saygıdeğer Doç. Dr. Sibel Kibar ile birlikte klinikte çalışma fırsatı buldum. Benim için son derece önemli olan bu deneyim korpus fizyoterapi nin temelini atmam konusunda ilk adım oldu.

10 yılı aşkın süren klinik tecrübem ve tüm bu eğitimlerim sonucunda, uzun süredir içimde taşıdığım hayalimi gerçekleştirerek, Korpus Fizyoterapi Kliniği'ni kurma kararı aldım. Şu anda Ankara'nın gözde semtlerinden Çayyolu’unda, ben ve alanlarında uzmanlaşmış diğer meslektaşlarımla birlikte, Korpus Fizyoterapi Ailesi olarak sağlık hizmeti sunmaktayız.

Sağlığın Kaynağı Hareket,
Korpus Seni İyileştirecek

Tarama deneyiminizi geliştirmek, kişiselleştirilmiş reklamlar veya içerik sunmak ve trafiğimizi analiz etmek için tanımlama bilgileri kullanıyoruz. "Kabul Et"i tıklayarak, tanımlama bilgilerini kullanmamıza izin vermiş olursunuz.