Skip links

Hakkımızda

Korpus ile Harekete Geç, Sağlıklı Yaşamda İz Bırak!

Korpus, Latince “vücut, gövde” anlamına gelmesinden dolayı merkezimizin misyonunu ve vizyonunu en iyi şekilde yansıtmaktadır. Amacımız, her bireyin fiziksel ve zihinsel yükünü kapsamlı bir şekilde değerlendirip desteklemektir.

Benzersiz biyomekaniğiyle uyum içinde olan kas, iskelet ve sinir sistemi gibi, merkezimizde iş birliği içerisinde çalışan alanında uzman, deneyimli fizyoterapistlerimiz, danışanlarımıza kişiye özel tedaviler, özelleştirilmiş egzersizler ve sağlıklı yaşam programları sunarlar.

Korpus Fizyoterapi | Ankara

Alanında Uzman Ekibimizi Tanıyın

Uzm. Fzt. Onur Seyrek

Uzm. Fzt. Onur Seyrek

Korpus Fizyoterapi
Uzm. Fzt. Beste Öztürk

Uzm. Fzt. Beste Öztürk

Korpus Fizyoterapi
Fzt. Cem Tekbaş

Fzt. Cem Tekbaş

Korpus Fizyoterapi

Sağlıkta Korpusun Gücü, Hareketle Yeni Bir Sen

Vücut ve zihin arasındaki uyum sağlıklı bir yaşamın anahtarıdır. Korpus Fizyoterapi olarak bu uyumu göz önünde bulundurarak bütünsel bir bakış açısıyla hareket ediyoruz.

Sizlerin sağlık yolcuğuna destek olmak, rehberlik etmek ve hak ettiğiniz sağlıklı bir yaşam tarzını yeniden kazanmak için Korpus Fizyoterapi ailesiyle tanışın.

Tarama deneyiminizi geliştirmek, kişiselleştirilmiş reklamlar veya içerik sunmak ve trafiğimizi analiz etmek için tanımlama bilgileri kullanıyoruz. "Kabul Et"i tıklayarak, tanımlama bilgilerini kullanmamıza izin vermiş olursunuz.