Skip links
Uzm. Fzt.

OnurSeyrek

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü tam burslu programından 2016 yılında yüksek onur derecesiyle mezun oldu. Daha sonra, Hacettepe Üniversitesi’nde Spor Fizyoterapistliği yüksek lisans eğitimine başladı ve 2019 yılında yüksek onur derecesiyle eğitimini tamamladı. Yüksek lisans için Ankara’da bulunduğu süre boyunca çeşitli tıp merkezlerinde çalıştı.

Lisans eğitimi sırasında ABD’de klinik gözlem amacıyla bulundu. UPENN ve Our Lady of Lourdes hastaneleri, evde bakım hizmetleri veren kurumlar ve bazı özel kliniklerde gözlemler yaptı. Bu süreçte; kayropraktik yöntemler, egzersiz yöntemleri, manuel terapi teknikleri, akut yaralanmalara yaklaşım, sinir mobilizasyonu gibi konularda eğitim aldı ve uygulamalar yaptı

Klinik çalışmalarının yanı sıra çeşitli üniversitelerde öğretim görevlisi olarak lisans düzeyinde dersler verdi. 2018 yılından beri Manex’te lider eğitmenlik görevine nörobilim ve konsept eğitmeni olarak devam etmektedir. Aynı zamanda, ABD-İrlanda menşeili “Integrated Kinetic Neurology” eğitimini yurt içinde ve yurt dışında vermektedir.

Klinik çalışmalarını İstanbul Nişantaşı’nda “Healco Klinik” ve Ankara Çayyolu’nda “Korpus Fizyoterapi” kliniklerinde sürdürmektedir.

Sağlığın Kaynağı Hareket,
Korpus Seni İyileştirecek

Tarama deneyiminizi geliştirmek, kişiselleştirilmiş reklamlar veya içerik sunmak ve trafiğimizi analiz etmek için tanımlama bilgileri kullanıyoruz. "Kabul Et"i tıklayarak, tanımlama bilgilerini kullanmamıza izin vermiş olursunuz.