Skip links
Uzm. Fzt.

Beste Öztürk İnce

Başkent Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden 2018 yılında mezun oldum. 2019 yılında lenf ödem konusunda bilgilerimi derinleştirmek için Almanya Földi Schule’den Manuel Lenf Drenajı-Kompleks Boşaltıcı Fizyoterapi (MLD/KBF) sertifika programını tamamladım. 2019 yılının ilerleyen zamanlarında aletli pilates üzerine klinikte çalışmaya başladım.

Farklı bir bakış açısı kazanmak ve fizik tedaviyle harmanlamak amacıyla 2020 yılında 200 saatlik Yoga Alliance Yoga eğitmenlik eğitimini devamında 100 saatlik hamile yogası eğitmenlik eğitimini tamamlayarak yetişkin ve gebelerin ihtiyaçlarına yönelik yoga dersi vermeye başladım. 2019 yılında başladığım Başkent Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon tezli yüksek lisans programını 2021 yılında tamamladım.

2022 yılında Doç. Dr. Sibel Kibar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon kliniğinde lenf ödem, ortopedik rehabilitasyon ve klinik pilates alanında çalıştım. 2023 yılında Integreted Kinetic Neurology (IKN) eğitimini tamamladım.

2023 yılı itibariyle pelvik taban rehabilitasyonu ve manuel terapi eğitimleri ile bilgi ve deneyimimi zenginleştirmeye devam etmekteyim. Aldığım eğitimlerle Korpus Fizyoterapi ailesinin bir parçası olarak, hastalarımıza bütünsel bir yaklaşımla en uygun tedavi planını sunmayı aynı zamanda elde ettiğim bilgi ve deneyimleri kullanarak hastalarımızın kişisel tedavi ihtiyaçlarını anlama ve kliniğimize güvenerek gelmelerini sağlayarak fiziksel sağlıklarını geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlıyorum.

Sağlığın Kaynağı Hareket,
Korpus Seni İyileştirecek

Tarama deneyiminizi geliştirmek, kişiselleştirilmiş reklamlar veya içerik sunmak ve trafiğimizi analiz etmek için tanımlama bilgileri kullanıyoruz. "Kabul Et"i tıklayarak, tanımlama bilgilerini kullanmamıza izin vermiş olursunuz.